Braun LS 5560 Zpět na přehled produktů

Braun LS 5560

E1

Kód: 4210201003199
Cena bez DPH: 908 Kč
Cena včetně DPH: 1 099 Kč
Dostupné množství:   1

Počet:

ks

Dámský holicí strojek Braun LS5560

-Extra hladké oholení
Plovoucí planžeta přiléhá k pokožce a kopíruje kontury těla. Přizpůsobuje se pohybům strojku, takže je stále v těsném kontaktu s pokožkou.

-Důkladné oholení
Integrovaný systém SoftStrip napíná pokožku, takže je chloupky ještě snadnější zachytit. Zároveň nadzvedává problémové chloupky a umožňuje jejich snadné oholení. Výsledkem je hedvábně hladká pokožka.

-Hladký skluz
Podložka EasyGlide zajišťuje hladký skluz a menší podráždění. Speciální struktura otvorů planžety pokožku uhladí pro dokonalý skluz strojku.

-Snadno zastřihuje
Vysunovací zastřihovač dlouhých chloupků zajišťuje snadné zastřihování a optimální viditelnost. Pro účely přesné úpravy ho lze nastavovat.

-Perfektní na nohy
Nástavec OptiShave zajišťuje optimální úhel holení, takže výsledkem je vynikající účinnost a pohodlí. Stejně jako systém SoftStrip pokožku napíná a umožňuje dosáhnout extra hladkého oholení.

-Perfektní na podpaží
Zaoblená holicí hlava s vyvýšenou planžetou a lehce zaobleným tvarem zastřihovače dlouhých chloupků oholí chloupky i na konkávně tvarovaných konturách těla.

-Perfektní pro linii bikin
Vysunovací zastřihovač dlouhých chloupků zajišťuje snadné zastřihování a optimální viditelnost. Pro účely přesné úpravy ho lze nastavovat. Nástavec OptiTrim zkracuje chloupky a promění Silk&Soft BodyShave v zastřihovač linie bikin.

-Omyvatelný
-Akumulátorový i síťový provoz
-Rychlé nabití 1 hodina
-Provoz bez síťového přívodu 40 min.
-Indikátor nabíjení
-Držák pro nabíjení
-Adaptér, který se automaticky přizpůsobí různým napájecím napětím ve světě
-Ekologicky nezávadné baterie
-Čisticí kartáček
-Kosmetické měkké pouzdro