Braun LS 5160 Zpět na přehled produktů

Braun LS 5160
Kód: 4210201003137
Cena bez DPH: 743 Kč
Cena včetně DPH: 899 Kč
Dostupné množství:   1

Počet:

ks

Epilátor BRAUN LS 5160

-Nová holicí planžeta navržená speciálně pro ženy
-Provoz: pouze bateriový - ( Přiloženy baterie - 2 x AA )

Provedení výrobku: modrá barva

-Speciální tvar holící hlavy
-Integrovaný SoftStrip napíná pokožku pro ještě hladší oholení

Hmotnost (kg): 0.300

Příslušenství:
-Nový peelingový nástavec
-Nástavec OptiShave pro důkladné holení nohou
-Nástavec OptiTrim na zkracování chloupků
-Polštářek EasyGlide pro lehký skluz a minimální podráždění
-Nový zastřihovací nástavec 8 mm (LS 5100 jen 4 mm)

Extra hladké oholeníPlovoucí planžeta přiléhá k pokožce a kopíruje kontury těla. Přizpůsobuje se pohybům strojku, takže je stále v těsném kontaktu s pokožkou.

Důkladné oholeníIntegrovaný systém SoftStrip napíná pokožku, takže je chloupky ještě snadnější zachytit. Zároveň nadzvedává problémové chloupky a umožňuje jejich snadné oholení. Výsledkem je hedvábně hladká pokožka.

Hladký skluzPodložka EasyGlide zajišťuje hladký skluz a menší podráždění. Speciální struktura otvorů planžety pokožku uhladí pro dokonalý skluz strojku.

Snadno zastřihujeVysunovací zastřihovač dlouhých chloupků zajišťuje snadné zastřihování a optimální viditelnost. Pro účely přesné úpravy ho lze nastavovat.

Perfektní na nohyNástavec OptiShave zajišťuje optimální úhel holení, takže výsledkem je vynikající účinnost a pohodlí. Stejně jako systém SoftStrip pokožku napíná a umožňuje dosáhnout extra hladkého oholení.

Perfektní na podpažíZaoblená holicí hlava s vyvýšenou planžetou a lehce zaobleným tvarem zastřihovače dlouhých chloupků oholí chloupky i na konkávně tvarovaných konturách těla.

Perfektní pro linii bikinVysunovací zastřihovač dlouhých chloupků zajišťuje snadné zastřihování a optimální viditelnost. Pro účely přesné úpravy ho lze nastavovat. Nástavec OptiTrim zkracuje chloupky a promění Silk&Soft BodyShave v zastřihovač linie bikin.