PHILIPS HC 7460/15 Zpět na přehled produktů

PHILIPS HC 7460/15
Kód: 8710103709329
Cena bez DPH: 1 396 Kč
Cena včetně DPH: 1 689 Kč
Dostupné množství:   0

Počet:

ks

Zastřihávač Philips HC7460

-jednoduché a rychlé ovládání
-60 uzamykatelných nastavení délky (0,5 - 42 mm), přesnost po 0,2 mm
-motorem poháněné nástavce, celkem 3 nástavce
-funkce paměti - zastřihovač si pamatuje délku posledního stříhání
-technologie DualCut - střihací jednotka s dvojitým ostřím a sníženým třením, samoostřící nerezové břity
-tlačítko Turbo pro zvýšení výkonu zrychluje stříhání
-provoz s kabelem i bez něj
-1 hodina nabíjení postačí až pro 120 minut používání bez kabelu
-Li-Ion akumulátor

-Tlačítka ovládání - díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní získáte přesnou zpětnou vazbu o zvolené délce. Pomocí tlačítek můžete jednoduše vybrat z více než 60 nastavení délky a zajistit je. Rychle procházejte délky nebo postupujte pomalu po 0,2mm krocích.
-Jednoduché ovládání a 60 uzamykatelných nastavení délky – 0,5 mm až 42 mm - pomocí tlačítek ovládání přesně zvolíte a zajistíte požadovanou délku: k dispozici je více než 60 nastavení. Pomocí hřebene zastřihujte přesně v krocích po 0,2 mm mezi 1 a 7 mm, a po 1 mm mezi 7 a 42 mm. Nebo můžete zastřihovač použít bez hřebenu a vytvořit velmi krátký sestřih 0,5 mm.
-Nastavitelné hřebeny pro nejlepší výsledky zastřihování - zastřihovač se dodává se 3 nastavitelnými hřebeny na vlasy: od 1 do 7 mm, 7 až 24 mm a 24 až 42 mm. Stačí jeden z hřebenů připojit a zvolit z více než 60 nastavení s možností zajištění. Mezi jednotlivými délkami je krok přesně 0,2 mm mezi 7 a 7 mm a 1 mm mezi 7 a 42 mm. Nebo můžete zastřihovač použít bez hřebenu a vytvořit velmi krátký sestřih 0,5 mm.
-Samoostřící ocelové břity pro dlouhotrvající ostrost - samoostřicí ocelové břity pro dlouhotrvající ostrost.
-Elektronické hřebeny pro snadný výběr délky - motorový systém nastavení délky preferovanou délku jednoduše zvolí a zajistí. Motor pohání hřeben a umožňuje vybírat z délek s přesností až 0,2 mm. Tato inovativní technologie vám dává jistotu, že budete zastřihovat stále na požadovanou délku a budete vždy dosahovat konzistentních výsledků.
-Auto Turbo pro zvýšení rychlosti stříhání - funkce Turbo automaticky zvýší rychlost při stříhání hustých vlasů, abyste dosáhli dokonalého sestřihu bez komplikací.

-Pamatuje si poslední použité nastavení délky - při zapnutí zastřihovače se hřeben vrátí na poslední nastavení délky zastřihování.
-120 minut použití bez kabelu po 1 hodině nabíjení - abyste dosáhli maximálního výkonu i svobody pohybu, používejte zastřihovač bez kabelu. Výkonná lithium-iontová baterie zajistí po 1 hodině nabíjení až 120 minut provozu bez kabelu. Používat lze s kabelem i bez kabelu.