Abardeen KT01S náramkový telefon s GPS Zpět na přehled produktů

Abardeen KT01S náramkový telefon s GPS
Kód: 8590977024304
Cena bez DPH: 2 802 Kč
Cena včetně DPH: 3 390 Kč
Dostupné množství:   1

Počet:

ks

Zůstaňte v kontaktu s vašim dítětem a mějte ho plně pod dohledem,
i když mu zrovna nemůžete být na blízku. S chytrými hodinkami s GPS získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě neopustilo bezpečnou trasu a dorazilo v pořádku do školy, na koužek či k babičce. Navíc mu můžete kdykoliv zatelefonovat nebo zaslat hlasovou zprávu. Hodinky toho ale nabízejí mnohem více.
Využít můžete praktické aplikace jako například přesné měření času, krokoměr, odposlech okolí a nebo ultrazvukový odpuzovač hmyzu. Vybaveny jsou také integrovaným detektorem nárazu a detektorem sundání hodinek. Jednou z předností je i citlivé silikonové provedení a moderní design.

Komunikace přes hodinky Aberdeen byla navržena s ohledem na komfort a snadné používání. Zařízení disponuje přehledným displejem s uhlopříčkou 0,66", vestavěným mikrofonem a reproduktorem.

Nastavit lze 3 rodinná čísla, která následně vytočíte pouhým stisknutím tlačítka. V případě, že do adresáře nahrajete dalších 10 kontaktů, efektivně zabráníte možnosti obtěžování vašich dětí cizí osobou. Pokud nechcete dítě vyrušit například během vyučování, můžete mu zanechat hlasovou zprávu v délce až patnácti sekund.

Zařízení je plně kompatibilní s operačním systémem iOS i Android. Díky speciální mobilní aplikaci lze spárovat i více náramkových telefonů dohromady. Na jedno nabití vydrží hodinky až 72 hodin v provozu s aktivací A-GPS a 20 hodin v případě zapnuté GPS.