IPhone 6 Plus 128GB - stříbrný Zpět na přehled produktů

IPhone 6 Plus 128GB - stříbrný
Kód: 888462041829
Cena bez DPH: 18 504 Kč
Cena včetně DPH: 22 390 Kč
Dostupné množství:   1

Počet:

ks

iPhone 6 není jen větší – je ve všech směrech lepší. Má větší plochu, a přitom je podstatně tenčí. Je výkonnější, ovšem výjimečně úsporný. Jeho kovový povrch hladce přechází v nový Retina HD displej. V jednom souvislém tvaru souzní hardware a software v dokonalém unisonu, a vytváří novou generaci iPhonu, která je podle všech měřítek větší formát.

Vyvinout iPhone s větším, vyspělejším displejem chtělo jít při navrhování doslova za hranu. Šlo nám o co nejlepší celkový dojem – proto jsme se důkladně věnovali každému detailu, od hladkého přechodu skla a kovu až po ztenčený profil. Takže i když je jeho displej větší, působí iPhone 6 tak akorát.

Vyrobit větší displej je jedna věc. Ale vyrobit větší Multi-Touch displej s brilantními barvami, vyšším kontrastem a ještě širším zorným úhlem, to je něco úplně jiného. A přesně to se nám s novým Retina HD displejem podařilo.

Nový čip A8 s 64bitovou architekturou třídy stolních počítačů podává větší výkon, i když pracuje s větším displejem. Pohybový koprocesor M8 efektivně shromažďuje data z vyspělých snímačů i úplně nového barometru. A díky delší výdrži baterie toho s iPhonem 6 zvládnete ještě víc než dřív.

iPhonem toho víc lidí nafotí víc než jakýmkoli jiným foťákem. Teď má fotoaparát iSight nový snímač s technologií Focus Pixels a s novými funkcemi pro video, jako je nahrávání v HD rozlišení 1080p frekvencí 60 snímků za sekundu, záznam zpomaleného videa při 240 fps nebo časosběrné video. Takže budete mít víc důvodů zážitky i točit.

iPhone 6 podporuje rychlé mobilní technologie a připojuje se k sítím po celém světě. A díky vyspělému Wi-Fi se připojuje neuvěřitelně rychle.

Průlomová technologie Touch ID umožňuje iPhone bezpečně odemknout dokonalým heslem: otiskem prstu. Schválíte jím i nákupy v iTunes, iBooks a App Storu, aniž byste museli cokoli zadávat.

iOS 8 je nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. A díky výborným novým funkcím a vlastnostem, které naplno využívají větší displej, iOS 8 s iPhonem 6 nejen dokonale souzní. Dělá z každé drobnosti ohromný zážitek.

Displej:
5.5" širokoúhlý Multi-touch Retina displej
Rozlišení: 1920x1080

Čip:
A8 chip, M8 koprocesor

Paměť:
128 GB

Fotoaparát:
Rozlišení: 8 megapixelů
Záznam videa - 1080p @ 60FPS
LED blesk, Hybridní IR filtr, Detekce obličeje, Foto geotagging
Přední kamera: 1.2Mpx foto, 720p video

Bezdrátové připojení:
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth 4.0
NFC

Konektor:
Lightning
3,5mm jack

Senzory:
Barometr
Tříosý gyroskop
Akcelerometr
Snímač blízkosti
Čidlo okolního osvětlení
Identifikační snímač otisků prstů v tlačítku plochy

SIM:
Nano-SIM
iPhone 6 není kompatibilní s existujícími kartami micro-SIM

GPS:
Asistované GPS a GLONASS
Digitální kompas

Baterie:
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Doba hovoru: až 24 h (3G)
Pohotovostní doba: až 384 h
Přehrávání videa: až 14 hodin
Přehrávání zvuku: až 80 hodin

Fyzické parametry:
Výška: 158.1 mm
Šířka: 77.8 mm
Hloubka: 7.1 mm
Hmotnost: 172 g

Obsah balení:
iPhone 6 Plus
Apple EarPods s ovladačem a mikrofonem
Lightning na USB kabel
USB napájecí adaptér
Dokumentace